تولید چتر پوشیدنی

آکاایران: تولید چتر پوشیدنی + تصاویر

آکاایران: نسل جدید چتر پوشیدنی به قیمت 49 دلار و نمونه دارای مواد مقاوم در برابر پرتو فرابنفش به قیمت 55 دلار از آوریل 2015 به بازار عرضه خواهد شد. طراحان آمریکایی نسل جدیدی از چتر پوشیدنی را طراحی کرده اند که دید فرد را مختل نکرده و امکان استفاده از تلفن همراه را در زیر چتر فراهم می کند.

به گزارش آکاایران:  
بسیاری از کاربران مدل اولیه چتر پوشیدنی Nubrella از مشکلاتی مانند اختلال در دید ناشی از بخار کردن درون چتر و تداخل در استفاده از تلفن همراه شکایت داشتند و محققان تلاش کرده اند که در بازطراحی چتر، این معایب را رفع کنند. نسل جدید چتر پوشیدنی به وزن 1.1 کیلوگرم دارای یک بند است که بدور کمر بسته شده و مانند کوله پشتی پوشیده می شود.

 
پوشش پلاستیکی بصورت کامل روی صورت کاربر را نپوشانده، درنتیجه بخار باعث مختل شدن دید نشده و فرد براحتی می تواند از تلفن همراه در زیر چتر استفاده کند. با فشار دادن یک دکمه، چتر باز یا جمع می شود؛ همچنین دسته ای برای چتر در نظر گرفته شده است که امکان استفاده از آن را بصورت معمولی فراهم می کند. چتر پوشیدنی Nubrella می تواند در برابر بادهایی با سرعت 64 کیلومتر در ساعت مقاومت کند؛ این چتر برای کارگران، عکاسان، دوچرخه سواران، استفاده کنندگان از ویلچر کاربرد دارد.

 

 

 

 

 

منبع :

تبلیغات